Movies
Ratings
156
CrossingRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 5.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
BellaRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
My 11th MotherRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.0
First KnightRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0