Movies
Ratings
267
Our Last TangoRated ★ 5.0- Tango LibreRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 5.0