Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 2.0
The KillersRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
- TarotRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 4.0
ZiamRated ★ 1.0
BrickRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0