Series
Ratings
65
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5- CasheroRated ★ 2.0
The ManipulatedRated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
The Hungry and the HairyRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0