Series
Ratings
40
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5