Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Trading PlacesRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 3.0- The Reservoir GameRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
Already Tomorrow in Hong KongRated ★ 0.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.5