Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 2.0
QueerRated ★ 2.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5