Movies
Ratings
111
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Secret WindowRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
The ClientRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0