Movies
Ratings
650
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0