Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0