Titles you rated
Goal II: Living the DreamRated ★ 5.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0
Deep RisingRated ★ 4.5
Get SmartRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
House on Haunted HillRated ★ 4.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 1.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
Meet the ParentsRated ★ 5.0
Halo: NightfallRated ★ 2.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
Komodo Vs. CobraRated ★ 2.0