Series
Ratings
90
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5- Good PartnerRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.0
Paik's SpiritRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
YouRated ★ 1.5
YouRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
MarcellaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5