Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Auschwitz ReportRated ★ 4.0
No More BetsRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0