Movies
Ratings
63
Knives OutRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5