Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0