Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0