Series
Ratings
212
WWE: UnrealRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 4.0
I"sRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0