Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Romantic PrincessRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Romance in the RainRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0