Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5