Movies
Ratings
311
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5