Series
Ratings
112
SKY CastleRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Residential ComplexRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0