Titles you rated
MovingRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Where Is My HomeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0- Produce X 101Rated ★ 1.0
Produce 101Rated ★ 5.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0