Titles you rated
Soul MateRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 0.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
The FatherRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 2.5