Movies
Ratings
15
The AttorneyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0