Titles you rated
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0