Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5