Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0