Series
Ratings
78
Find YourselfRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
- Battle B-DamanRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 3.5