Movies
Ratings
20
A Hard DayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 0.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0