Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
S LineRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.0
Long VacationRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0