Series
Ratings
92
BootsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 1.0
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
Terror Tuesday: ExtremeRated ★ 1.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5