Series
Ratings
45
Sex/LifeRated ★ 3.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5