Titles you rated
Free GuyRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Beastie Boys StoryRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 2.5
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 2.5