Titles you rated
Panic RoomRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.5