Movies
Ratings
94
LimitlessRated ★ 4.5- Almost CheRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5