Movies
Ratings
372
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Knocked UpRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 0.5