Movies
Ratings
305
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0