Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5