Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The SignalRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 4.5
NoahRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Remember MeRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0