Series
Ratings
30
PastaRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0