Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5