Titles you rated
About a BoyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0