Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5