Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5