Titles you rated
OblivionRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 2.0
XRated ★ 3.0
SubservienceRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 2.5
PearlRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
ZoolanderRated ★ 2.0
Wolf ManRated ★ 3.0
The HouseRated ★ 3.5
I See YouRated ★ 3.0