Movies
Ratings
106
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0