Movies
Ratings
643
A Star Is BornRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.0
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0