Titles you rated
JejoongwonRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5