Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Stay AliveRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0