Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 1.5
Annie HallRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 5.0